ÚvodO násSurfingDestinaceUbytováníCeníkRezervaceKontakt

To, co nás život v Portugalsku a oceán
naučili, předáváme vám.

Jak to začalo

„Vždy jsem milovala Portugalsko. Alespoň jednou ročně jsem ho projížděla, spala v autě, na plážích, ve stanu, vařila na ohni a myla se v oceánu, ale hlavně hodiny a hodiny trávila sledováním surfařů. Půjčila jsem si výbavu a snažila se surfovat sama. Celý týden jsem se snažila ve vlnách na prkno alespoň postavit, a za rok jsem začínala od začátku. Nikam jsem se neposouvala, nezlepšovala se a pomalu ztrácela motivaci. Cesta autem přes 5 500 km, spaní v autě, mytí v oceánu a vaření si na ohni najednou přestávalo být pohodlné. Každodenní vybalování věcí z auta a balení zase zpátky mi ubíralo spoustu času a energie. Nechtěla jsem spát v hostelech v pokojích s dalšími 8mi lidmi, ale apartmán s kuchyní jsem si nemohla dovolit. A jednoho dne jsem našla ubytování, které odpovídalo mým představám a snům, začala se učit surfovat pod vedením instruktorů a do Portugalska se odstěhovala. V roce 2012 jsem založila společnost Surf School s.r.o.“

Silvie Krejčíková

V čem jsme jiní?

V Portugalsku celoročně žijeme. Vždy jsme s vámi na místě.

Úzce spolupracujeme s místní certifikovanou školou surfingu (vedli jsme jejich surfcamp a kancelář), rádi vám předáme naše znalosti pláží, podmínek, vhodného vybavení a především pravidel chování ve vodě, doporučíme místní kulinářské speciality.

Můžeme asistovat při výuce, pro nejmenší překládat.

Nabízíme programy na míru i pro nesurfaře a rodiny (ubytování, ale i doplňkové aktivity, např. výlet za delfíny, cyklovýlety, jógu, stand-up paddle, blokarts, atd.), můžeme vám zajistit i hlídání dětí.

Pořádáme tematické týdenní workshopy (týden s jógou, bootcamp, SUP, cyklo i turistické výlety, atd.

Co nabízíme?

Ubytování

Surfhouse prošel v roce 2014 větší rekonstrukcí. K dispozici máme dvou až čtyřlůžkové pokoje. Snídaně je zahrnutá v ceně ubytování…

více

Kurzy

Nabízíme kurzy pro začátečníky i pokročilé, skupiny i jednotlivce. Lekce surfingu jsou hlavní náplní pobytů, proto máme na kvalitu lekcí vysoké nároky.

více

Pobyty

Připravili jsme pro vás „surfařské balíčky“, ale i pobyty na míru pro váš nesurfující doprovod a individuální pobyty pro rodiny s dětmi…

více
Vybavení

Zapůjčíme vám surfové vybavení - boardy i neopreny. Pro lekce používáme neopreny od našich sponzorů – neopreny Ocean&Earth, surfboardy NSP, Torq a Ocean&Earth.

Workshopy

Pořádáme tematické týdenní workshopy jako týden s jógou, bootcamp, SUP, cyklo i turistické výlety. Pro více informací o probíhajících workshopech nás kontaktujte.

Poradentsví

Nabízíme pomoc při vybírání nejlepšího termínu a plánování vaší cesty, doporučíme vám leteckou společnost a transfer z letiště.

Ukážeme vám místa, kam se běžně turista
nedostane, od pláží přes restaurace po
nejkrásnější západy slunce.

kontaktAdresa

International Surf School
Terras da marreira, Estrada Nacional 268,
8650-365 Sagres, Portugalsko

GPS:N37°0'38.18", W8°56'37.90"
GPS:37.010178,-8.943861

Kontaktní osoba

Silvie Krejčíková

Email

emailkrejcikova@surfschoolcz.com
telefon
ČESKÁ REPUBLIKA +420 723 147 845
PORTUGALSKO +351 914 400 229

Bankovní spojení

KB: 107-2494000287/0100
KB (EUR): 115-5865110287/0100

Napište nám

Odeslat zprávu Surfschool
SURF SCHOOL S.R.O. | VYSOKÁ 146/24, LIBEREC 10, 460 10
Na začátek